Rodzaje masaży

Rodzaj wybranego masażu wpływa na to, jakie efekty on przyniesie. Choć każdy masaż wpływa dobroczynnie na cały nasz organizm, to jednak jest między nimi spora różnica. Nasza oferta pozwoli każdemu znaleźć to czego szuka, wybierz z niej najlepszą opcję dla siebie.

 

Salon Masaż Warszawa Mokotów

 

Masaż sportowy dedykowany jest osobom, które wyczynowo uprawiają sport. Zabieg pozwala im się zregenerować po zawodach lub do nich przygotować. Z kolei masaż relaksacyjny to idealna opcja dla osób, które pragną się odprężyć i uwolnić od stresu. Masaż klasyczny nazywany jest inaczej leczniczym, ze względu na duże znaczenie dla układu krwionośnego i kostnego. Drenaż limfatyczny także ma działanie uzdrawiające, pozwala pozbyć się zastojów tzw. chłonki, powodujących obrzęki. Ostatnią opcją jest masaż wyszczuplający, skupiający się głównie na obszar z większym natężeniem tkanki tłuszczowej i przyśpieszający jej spalanie.

Dla osób potrzebujących głębokiego odprężenia oferujemy także masaż świecą aromaterapeutycznągorącą​czekoladą oraz gorącymi kamieniami.