Masaż klasyczny

Jakie korzyści daje masaż klasyczny?

  • Pobudza układ krwionośny, limfatyczny oraz mięśniowy.
  • Pozytywnie wpływa na samopoczucie i nastrój, wspomaga wydzielanie się serotoniny.
  • Odpręża i relaksuje.
  • Odmładza i wygładza skórę, pozytywnie wpływa na jej jędrność.

Masaż klasyczny, nazywany także szwedzkim, może skupiać się jedynie na kręgosłupie (masaż klasyczny kręgosłupa) lub też dotyczyć całego ciała. To najpopularniejsza forma zabiegu, mająca wpływ niemal na cały organizm. Masaż klasyczny ma na celu pobudzenie krążenia, rozluźnienie mięśni oraz wzmocnienie układu kostnego. W czasie masażu używa się specjalnych olejków, które dodatkowo zwiększają doznania i pogłębiają korzyści, jakie płyną z zabiegu.

Masaż klasyczny całego ciała

Celem tego rodzaju masażu jest przede wszystkim pobudzenie krążenia w całym ciele. Szybciej płynąca krew niesie ze sobą wiele pozytywnych zjawisk: zmniejsza się ciśnienie krwi, ciało staje się odprężone i zrelaksowane. Dobrze dotlenione komórki ciała zaczynają się oczyszczać, szczególnie pozytywnie wpływa to na skórę.

Masaż całego ciała jest zabiegiem bardziej relaksacyjnym, niż leczniczym, ale warto wpisać go na listę co miesięcznych zabiegów.

Kiedy warto wybrać masaż klasyczny?

Masaż klasyczny polecany jest zwłaszcza osobom, które wiodą stresujący tryb życia, mało się na co dzień ruszają i nie są zbyt aktywne. Regularne zabiegi pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji. W przypadku problemów z kręgosłupem warto wybrać zabieg skupiający się na tej części ciała.


Przy wykupie pakietu minimum 5 zabiegów oferujemy rabat 15%.